Komercijalni saradnik za rad na terenu

Radni odnos ili dopunski rad - Svi gradovi u Srbiji

Opis poslova:

  • Obilazak auto centara i servisa, kao i privrednih subjekata sličnih delatnosti; prezentacija i promocija naših softverskih rešenja
  • Izgrađivanje i održavanje dobrih odnosa sa klijentima i davanje informacija o uslugama i kompaniji
  • Rad na komercijalnim aktivnostima
  • Praćenje prodaje, kako svojih usluga, tako i konkurencije
  • Promocija i unapređenje prodaje
  • Svakodnevno elektronsko izveštavanje o aktivnostima

Uslovi:

  • Poznavanje komunikacionih kanala
  • Dobre pregovaračke sposobnosti
  • Aktivan rad na računaru (poznavanje korišćenja Microsoft Office paketa, kao i interneta)
  • Sposobnost samostalnog i timskog rada
  • Poželjno radno iskustvo

Nudimo:

  • Kompletnu obuku za rad na našim rešenjima
  • Mogućnost stalnog unapređivanja znanja, tehnika i sposobnosti
  • Sloboda u radu
  • Odličnu novčanu naknadu

Moguće je angažovanje kroz radni odnos ili dopunski rad.

Ukoliko ispunjavate gore navedene kriterijume, pošaljite Vaš CV i motivaciono pismo elektronskim putem.